לשכת רישום מקרקעין – טפסים ומסמכים

כל אדם שמבצע עסקה בישראל רוצה וצריך שהיא תסתיים ברישום בלשכת רישום המקרקעין (טאבו). לצורך הרישום, הצדדים לעסקה נדרשים לחתום על מסמכים ספציפיים אותם יש למלא ביחס לעסקה הספציפית. בעמוד זה תמצאו את כל הדפים הנדרשים לצורך השלמת עסקה ברישום בישראל בשנת 2022.

כל אדם שמבצע עסקה בישראל רוצה וצריך שהיא תסתיים ברישום בלשכת רישום המקרקעין (טאבו). לצורך הרישום, הצדדים לעסקה נדרשים לחתום על מסמכים ספציפיים אותם יש למלא ביחס לעסקה הספציפית. בעמוד זה תמצאו את כל הדפים הנדרשים לצורך השלמת עסקה ברישום בישראל בשנת 2022.

אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה מקצועיים בהכנת ומילוי הטפסים – תרגישו חופשי להשאיר הודעה באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

הערת אזהרה

בקשה לרישום הערת אזהרה

בקשה לרישום הערת אזהרה בהסכמת כל הצדדים

טופס בקשה לרישום הערת אזהרה בגין התחייבות לרישום משכנתה בהסכמת כל הצדדים לטובת תאגיד בנקאי מוסדות פיננסיים גופים פרטיים

בקשה לביטול הערת אזהרה

 

שטרות מכר ושכירות

שטר מכר-הגשה ידנית ומקוונת

שטר מכר במקרקעי ישראל-הגשה ידנית ומקוונת

שטר רישום שכירות לא במקרקעי ישראל – הגשה ידנית ומקוונת

שטר העברת זכות שכירות לא במקרקעי ישראל-הגשה ידנית ומקוונת

שטר ביטול שכירות לא במקרקעי ישראל-הגשה ידנית

 

משכנתא / משכנתה

שטר משכנתא פרטית

שטר פדיון משכנתא

שטר תיקון משכנתא פרטית

בקשה לביטול משכנתא

 

בקשות שונות

בקשה לקבלת מסמכים מתיק רישום

בקשה לעדכון פרטי זיהוי במקרקעין

תצהיר לתיקון טעות סופר

בקשה לרישום הסכם שיתוף

בקשה לרישום צו קיום צוואה

בקשה לרישום צו ירושה

בקשה לרישום הסכם חלוקת עזבון

 

לא מצאתם את מה שאתם מחפשים? תפנו אלינו במייל ונשמח לסייע לכם.

לשכת רישום מקרקעין
לשכת רישום מקרקעין – אושר אלקיים משרד עורכי דין

לשיתוף המאמר לחצו:

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין