דיור מוגן

בשנים האחרונות, הביטוי "דיור מוגן" והשאלה מה זה דיור מוגן נעשים שכיחים יותר ויותר בקרב האוכלוסייה הכללית בכלל, ואוכלוסיית גיל הזהב והאזרחים הוותיקים בפרט. 

המונח עצמו עשוי להפחיד או ליצור הרגשה של חוסר וודאות אצל לא מעט אנשים, אבל במציאות של ימינו דיור מוגן עשוי להיות פתרון המגורים המושלם המותאם עבורכם ועבור צרכיכם באופן אישי, ויכול להיות שמדובר בפתרון שמתאים עבור הוריכם המתבגרים ואורח חייהם. 

ולאחר שמגלים עניין בנושא ומתמודדים עם חוסר הוודאות, פונים לאנשים הקרובים אליכם בשאלות בסיסיות – אתם יודעים מה זה דיור מוגן? מה כולל דיור מוגן? כמה עולה דיור מוגן? מה המחיר של דיור מוגן? איך בכלל ניגשים לקבל הצעה מדיור מוגן?

רוב האנשים הקרובים אלינו בכלל לא ידעו לענות על השאלות הללו, ולעיתים קרובות אף אחד מהמעגל הקרוב או הרחוק לא ידעו במה מדובר, ולחלקם יהיו עצות – אבל בדרך כלל עצות גרועות ולא רלוונטיות שיכולות להרע יותר מאשר להועיל.

לאור הפחד, חוסר הוודאות וחוסר הידע בנוגע למחיר של דיור מוגן, משרדנו החליט להרים את הכפפה ולהגיש את המידע המלא, העדכני והאיכותי ביותר בתחום הדיור המוגן לשנת 2022, שנועד להקל עליכם בקבלת התמונה המלאה ביותר בטרם קבלת ההחלטה.

משרדנו ליווה דיירים רבים, יחידים וזוגות, בטרם כניסתם לבית הדיור המוגן אשר בחרו. חלקם הגיעו לשיחות ייעוץ והכוונה, רובם הגיעו לליווי המשפטי של משרדנו בטרם חתימה על ההסכם לדיור המוגן, אבל כולם יצאו מרוצים מההחלטה, ועם יותר ידע ומידע על דיור מוגן מאשר נכנסו איתו.

לכן, אם אתם עומדים בפני קבלת החלטה לכניסה לדיור מוגן, אתם מוזמנים לקרוא את המדריכים שלנו ולקבל את התמונה המלאה לגבי דיור מוגן בישראל. 

ואם אתם רוצים לדעת עוד על השירות המשפטי של משרדנו – אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו בנושא "עורך דין דיור מוגן" הכולל את כל המסלולים השונים בהם ניתן לקבל שירות מטעם משרדנו ומחיר עבור השירות לדיור מוגן. ועכשיו, אחרי ההקדמה, אנו נציג את המדריך לדיור מוגן בישראל.

המדריך מחולק למספר מאמרים:

המאמר החשוב והמרכזי ביותר ללקוחותינו הוא המאמר של " דיור מוגן מחיר" – והוא כולל דרכים ושיטות ייחודיות לחיסכון במחיר של דיור מוגן. מי שעתיד להיכנס לדיור מוגן וישתמש בשיטות אלה – יגלה שיחסוך עשרות אלפי שקלים (ואף מאות אלפי שקלים) בעת כניסתו לדיור מוגן.

לאור חשיבות הנושאים והיקפן הגדול, כמעט לכל אחד מהפרקים המרכיבים את המחיר של דיור מוגן יש מאמר נפרד, שמומלץ לקריאה להשלמת הידע וההבנה למרכיב זה. 

בנוסף למאמרים אלו, הכנו מספר רב של מאמרים עם קישורים מתוך מאמר זה, שנועדו לנושאים ספציפיים בתחום הדיור המוגן, וכן לנושאים מומלצים לקריאה. אתם מוזמנים לקרוא גם אותם לצורך השלמת התמונה הכללית.

ולעת סיום, אם יש לכן/ם שאלות או אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור השירות המשפטי – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות כפתור צור הקשר בצד האתר ונשמח לסייע.

שלכם בנאמנות,

עו"ד (כלכלן) אושר אלקיים

משרד עורכי דין

עורך דין דיור מוגן
הגיל השלישי

עורך דין דיור מוגן

אחת ההחלטות המרכזיות בחייהם של בני הגיל השלישי היא ההחלטה לעזוב את הבית ולעבור למגורים בדיור מוגן. החלטה זו דורשת מוכנות פיזית ונפשית, בוודאי כאשר

קרא עוד »
לשיתוף המאמר לחצו:

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין