דיור מוגן בראשון לציון

בתי דיור מוגן הפכו בשנים האחרונות לפתרון אידיאלי לרבים באוכלוסייה המתבגרת ועשרות אלפי מבוגרים ישראלים כבר בחרו להעתיק את חייהם לדיור מוגן. מסגרות דיור מוגן בראשון לציון ובארץ כולה מספקים שירותי דיור ברמה גבוהה לצד חיי תרבות וחברה מתקדמים. בחירת בית דיור מוגן היא משימה לא פשוטה וכדאי לקבל ליווי משפטי מקצועי כבר משלב החיפוש.

 

ראשון לציון והגיל השלישי

עיריית ראשון לציון שמה את האוכלוסייה המבוגרת בעיר בראש מעיינה והדבר בא לידי במגוון פרויקטים ושירותים שמטרתם להיטיב עם האזרחים הוותיקים המתגוררים בעיר. המחויבות של העיר לבני בגיל השלישי באה לידי ביטוי גם מפגשים רבעוניים קבועים של ראש העירייה עם תושבים וותיקים וגמלאים. בין יתר הפרויקטים לגיל השלישי שהעירייה מובילה​​ ניתן לציין:

  • קבוצת תמיכה לבני משפחה של חולי דמנציה
  • פרויקט חגים ומועדים לאירוח תושבים בודדים בבתי אבות לארוחות חג
  • הגיל השלישי בקולנוע
  • תכנית ליווי עבור מיצוי זכויות של ניצולי שואה הדרים בעיר
  • סיוע לטיפול בחיות המחמד למתקשים
  • פרויקט תן כבוד לשילוב הקשישים בקהילה

אילו בתי דיור מוגן יש בראשון לציון?

עד 120 דיור מוגן בראשון לציון

קומפלקס הדיור המוגן של עד 120 בראשון לציון ממוקם בלב שכונת וילות בסמוך למרכז העיר והיקב במרכז העיר ראשון לציון. המיקום של הדיור המוגן בסמוך לתחנת הרכבת ולעורק התחבורה של כביש 431  הופך את המקום לנגיש ונוח גם למבקרים מחוץ לראשון לציון.

המיקום של עד 120 דיור מוגן בראשון לציון הינו במרחק הליכה ממרכז העיר ומהקניון המקומי דבר המספק יתרונות רבים נוספים לדיירים. עד 120 בראשון לציון מציע מספר מסלולים המותאמים לדיירים, בין אם מסלולים עם פיקדון וללא פיקדון.

 

אחוזת ראשונים

אחוזת ראשונים היא מסגרת דיור מוגן בראשל"צ עבור בני הגיל השלישי והיא בית הדיור המוגן הוותיק ביותר של רשת אחוזות רובינשטיין. הבית ממוקם במערב ראשל"צ, במרחק לא גדול מהים והא כולל מבחר דירות מרווחות ומעוצבות.

מרכז ראשונים סנטר הסמוך כולל סופרמרקט, סניף דואר, מסעדות, חנויות, בנק, כמו גם מרכז רפואי גדול – ראשונים מדיקל סנטר. גם אחוזת ראשונים מציעה מספר מסלולי הצטרפות לדיור מוגן, עם דמי אחזקה בדיור מוגן בגובה משתנה, ופיקדון בסכום משתנה.

 

פרוטיאה בים בראשון לציון

פרוטיאה בים, מרשת פרוטיאה לדיור מוגן, מקימה בימים אלה פרויקט דיור מוגן חדיש, איכותי ויוקרתי בקו ראשון לחוף הים של ראשון לציון. המתחם הנבנה נמצא במרחק של 130 מטר מחוף הים בסמוך לרציף טיילת החוף.

למיקום יתרונות רבים עקב הזמינות של מקומות בילוי, קניות ומסחר במרחק הליכה. בפרויקט ניתן למצוא דירות נוחות, החל מגודל של  50 מ"ר ועד  120 מ"ר ובין 3-2 חדרים לצד פנטהאוזים. המיקום, יחד עם העובדה שמדובר בפרויקט חדש, מיועדים לבני הגיל השלישי אשר מעוניינים ברמת חיים גבוהה במיוחד, ויכולים לממן זאת.

 

אחוזת נוף ראשון לציון

אחוזת נוף מציע דיור מוגן איכותי לבני הגיל השלישי במערב העיר של ראשון לציון. אחוזת נוף הוא מוסד דיור מוגן הקיים מספר שנים בעיר, ואם תפנו למקום תוכלו לפגוש לא מעט דיירים המתגוררים בבית הדיור המוגן ומרוצים מכך מאוד.

האחוזה קרובה יחסית לים ומרכז העיר, ומיקום ליד אטרקציות נוספות כמו מוזאונים, חנויות ומרכזים מסחריים נוספים. באחוזת נוף מספר דגמים של דירות, החל מ-2 חדרים פשוטות ועד 3 חדרים עם גן או מרפסת רחבה. כמו בכל דיור מוגן, גם באחוזת נוף יתאפשר לכם להתנסות במגורים במסגרת תקופת ניסיון בדיור מוגן.

 

אחוזת פריימן ראשון לציון

בנוסף לאחוזת ראשון, קבוצת חממי עזרא בונה בימים אלה את אחוזת פריימן במרכז העיר ראשון לציון לבני הגיל השלישי. באחוזת פריימן ייבנו דירות שניים ושלושה חדרים גדולות עם מפרט איכותי ומתקדם המתאים לבני הגיל השלישי במבנה חדש ומפואר שיכלול מגוון רחב של שירותים הנגישים לדיירים, כמו בריכת שחיה, חדר כושר, אודיטוריום, קומות מסחר ומרכז קניות קרוב לבית.

באחוזת פריימן יציעו מספר מסלולים לרווחת התושבים, כמו מסלול פיקדון, פיקדון מופחת ומסלול ללא פיקדון ועם תשלום דמי שכירות בלבד. אם תבחרו את מסלול הפיקדון, מומלץ לדעת מהו אחוז השחיקה בדיור מוגן, וכיצד לנסות להפחיתו.

 

מחירים דיור מוגן בראשון לציון

בראשון לציון יש מספר רב של בתי דיור מוגן, מה שמחייב מלחמה על כל דייר! מהיכרותנו וניסיוננו בליווי משפטי בשוק הדיור המוגן בראשון לציון, מסלולים עם פיקדון מופחת מתחילים לרוב במאות אלפי שקלים בודדים (החל מ-450,000 ₪) מסלולי פיקדון מתחילים בדרך כלל בסכום כפול (ויותר) מכך.

דמי האחזקה החודשיים מתחילים ב-7,000 ₪ ומעלה, כתלות בבית הדיור המוגן ומאפייני הדייר. אם המחיר של דיור מוגן נראה לכם יקר, אתם מוזמנים לקרוא עוד במאמר שלנו על דיור מוגן מחיר 2022 – ולראות כיצד ניתן לנסות ולהפחית במחיר ככל שניתן.

 

עורך דין דיור מוגן בראשון לציון

לפני כניסה לבית דיור מוגן יש צורך לחתום על חוזה מול מפעיל המסגרת. חוזה דיור מוגן הוא בדרך כלל מורכב וכולל סעיפים רבים ותנאים שונים.

עורך הדין יכול לסייע לכם לבדוק לעומק את טיוטת החוזה ואת סעיפיו השונים ולהסביר לכם לגבי המשמעיות הנלוות לכל מרכיב ופרט בו. הוא גם יכול לנהל מטעמכם את המשא ומתן המשפטי על כל השינויים המשפטיים והמסחריים הנדרשים בחוזה, על מנת להגן על האינטרסים שלכם כיאות.

בין הדברים בו החוזה דן ויש בהם חשיבות רבה לליווי של עורך דין דיור מוגן בראשון לציון הם גובה התשלום של הפיקדון, המנגנון של שחיקת הפיקדון, גובה דמי האחזקה עבור סל השירותים ועוד.

חשוב שלא לגשת לייצוג בפני עורך דין מקרקעין כללי לשם בדיקת החוזה והליווי מול המפעיל אלא לכזה המתמחה במיוחד בתחום ספציפי זה, וכי קיים לו ניסיון בתחום הדיור המוגן. לכן מומלץ לפנות לאושר אלקיים משרד עורכי דין, אשר ליווה מספר רב של דיירים בכניסה לבתי הדיור המוגן, ואשר יכול לסייע בכל ההיבטים המשפטיים בכניסה לבית דיור מוגן.

 

דיור מוגן בראשון לציון סיכום

לסיכום הנושא, ראשון לציון מיצבה את עצמה כעיר ידידותית במיוחד לאוכלוסייה המתבגרת בישראל והדבר בא לידי ביטוי גם במגוון מסגרות דיור מוגן איכותיות כפי שניתן היה לראות מהדוגמאות שהצגנו. בכל מקרה של התקדמות לקראת בחירת מסגרת רלוונטית כדאי שיהיה לכם  לצדכם את עורך דין אושר אלקיים המנוסה בתחום זה.

דיור מוגן בראשון לציון
דיור מוגן בראשון לציון
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא דיור מוגן בראשון לציון

עד 120 דיור מוגן בראשון לציון

אחוזת ראשונים

פרוטיאה בים בראשון לציון

אחוזת נוף ראשון לציון

אחוזת פריימן ראשון לציון

מהיכרותנו וניסיוננו בליווי משפטי בשוק הדיור המוגן בראשון לציון, מסלולים עם פיקדון מופחת מתחילים לרוב במאות אלפי שקלים בודדים (החל מ-450,000 ₪) מסלולי פיקדון מתחילים בדרך כלל בסכום כפול (ויותר) מכך. דמי האחזקה החודשיים מתחילים ב-7,000 ₪ ומעלה, כתלות בבית הדיור המוגן ומאפייני הדייר.

אושר אלקיים משרד עורכי דין יכול לסייע לכם לבדוק לעומק את טיוטת החוזה ואת סעיפיו השונים ולהסביר לכם לגבי המשמעיות הנלוות לכל מרכיב ופרט בו.

משרדנו גם מנהל את המשא ומתן המשפטי על כל השינויים המשפטיים והמסחריים הנדרשים בחוזה, על מנת להגן על האינטרסים שלכם כיאות.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין