אימות חתימה באר יעקב

אימות חתימה הינו הליך משפטי בו עורך דין מאשר כי מסמך משפטי נחתם ואומת בפניו. הליך אימות החתימה מקנה משנה תוקף למסמך, מאפשר להציג אותו כראיה קבילה בבית המשפט והוא אף הליך הכרחי עבור מסמכים רבים, דוגמת מסמכי המשכנתא שלכם. במסגרת הליך זה, עורך הדין מאמת את זהות החותמים על המסמך וכן את הבנתם באשר לתוכן המסמך וכשירותם לחתום עליו ועל תוכנו.

 

מה זה אימות חתימה באר יעקב? ולמה הוא נדרש?

אימות חתימה הינו הליך משפטי חשוב, במסגרתו עורך הדין מאמת חתימה על מסמכים משפטיים, תוך וידוא הכשירות הקוגנטיבית של אדם, גמירות דעת ומסוימות להסכם, ותנאים משפטיים נוספים.

אנו נדרשים לחתום על מסמכים משפטיים ללא הרף. ישנם מסמכים החשובים יותר ממסמכים אחרים, בהם נדרש אימות לגבי זהות החותם, כשירותו הקוגניטיבית והמנטלית לחתום על החוזה וכן אימות לגבי הבנת החותם את תוכן החוזה. מסמכים אלו ידרשו אימות חתימה על ידי עורך דין.

הלקוח אשר צריך לחתום על המסמך יגיע אל עורך הדין, יזדהה בעזרת תעודה מזהה ויחתום על הממסכים הרלוונטיים. זאת, רק לאחר שעורך הדין יוודא כי הוא אכן כשיר לחתום על המסמכים וכי הוא מבין את תוכנם של המסמכים.

מה התועלת באימות חתימה באר יעקב?

התועלת באימות חתימה היא בכך שהיא מעניקה משנה תוקף משפטי מחייב למסמך ומאפשרת קבילות משפטית במקרה הצורך.

אימות חתימה בבאר יעקב הינו הכרחי לשם לקיחת משכנתא עבור נכס בעיר וכן עבור הגשת מסמכים לבית המשפט. מעבר לכך, אימות חתימה בבאר יעקב הינו הליך חשוב מאוד שיכול לעזור לכם גם אם החוק לא מחייב אתכם לערוך אימות חתימה בבאר יעקב.

 

משנה תוקף משפטי

מסמך שעבר אימות חתימה על ידי עורך דין יהיה מסמך שקשה לערער על התוקף שלו. לכן, אם חתמתם על הסכם שכירות מול שוכרים, לשוכרים יהיה מאוד קשה לטעון שלא היה להם ברור על מה חותמים או שהם לא הסכימו לסעיף מסויים, כאשר הם חתמו בפני עורך דין. עצם חתימת הצדדים פני עורך הדין מחייבת הבנה והסכמה מלאה לכתוב בו, ויהיה מאוד קשה לטעון שלא הייתה הבנה והסכמה לפני חתימתו.

 

קבילות משפטית

כל מסמך משפטי שיעבור אימות חתימה ישמש כראיה קבילה בבית המשפט, למרות שמסמכים הם עדות שמועה ביחס לאמיתות תוכנם וייתכנו מקרים רבים בהם הם לא ייחשבו לראיה קבילה משפטית.

 

אימות חתימה למשכנתא בבאר יעקב

במקרים בהם ניטלת משכנתא לרכישת דירה, על הצדדים לחתום על מסמכים ולאמת את חתימתם באמצעות אימות חתימה למשכנתא בבאר יעקב.

משכנתא, כידוע, הינה הלוואה המקנה לבנק זכויות לא מבוטלות בנכס שרכשתם. מדובר במתן זכויות נרחבות לבנק באופן שכלל אינו מובן מאליו. הבנק רוצה למנוע כל תרחיש בו תטענו כי לא הבנתם כראוי במה מדובר, מה ההשלכות של ההסכם או שלא הייתם במצב כשיר לחתימה.

כדי להימנע טענות מעין אלו, הבנק מחייב אתכם בביצוע אימות חתימה בבאר יעקב לפני שתוכלו לקבל משכנתא. ונציין – חלק מהמסמכים מחייבים אימות חתימה, וחלק מחייבים אף אימות נוטריוני. אם אתם זקוקים לאימות על מסמכי משכנתא, ניתן לעשות הכל בפגישה קצרה אחת.

 

אימות חתימה על תצהיר בבאר יעקב

אימות חתימה על תצהיר בבאר יעקב, בנס ציונה או בכל מקום אחר, הוא הליך בו עד או בעל דין מעניק תצהיר בכתב על אירוע כלשהו. אימות התצהיר הכתוב על ידי עורך דין, מקנה לתצהיר מעמד משפטי של עדות וניתן יהיה להציג מסמך זה כראיה בפני בית המשפט.

 

אימות חתימה בדיני משפחה בבאר יעקב

אימות חתימה בבאר יעקב נצרך גם בתחום דיני המשפחה. כדי להעניק תוקף משפטי מחייב להסכמי ממון, הסכמי גירושין או הסכמי חיים משותפים, יש לאמת אותם בפני עורך דין ולעיתים אף בפני נוטריון. מדובר בדרישה חוקית קשיחה שאי אפשר להגמיש אותה.

 

מה העלות של אימות חתימה בבאר יעקב

העלות של אימות חתימה בבאר יעקב תלויה בזהות עורך הדין המאמת את החתימה, בסוג המסמך הדורש אימות ובמורכבות עבודתו של עורך הדין, והמחיר ינוע בין עשרות שקלים בודדים לאימות פשוט, ומאות שקלים ומעלה לאימות מורכב שמחייב עבודה משפטית.

כאשר מדובר בחתימה בפני נוטריון, עלות החתימה הינה קבועה ואחידה ונקבעת על ידי משרד המשפטים. במקרים בהם ניתן להסתפק בחתימתו של עורך דין מקרקעין שאינו נוטריון, אין תעריף קבוע לאימות. אימות פשוט מאוד יכול לעלות גם עשרות שקלים בלבד.

אימות מורכב יותר יעלה מאות שקלים ובמקרים בהם עורך הדין נדרש לנסח בעצמו את המסמכים ולערוך אותם, למשל במקרים של אימות חתימה בבאר יעקב לירושות אותן מנסח עורך הדין, המחיר יכול להגיע גם למאות שקלים ומעלה.

 

אושר אלקיים משרד עורכי דין אימות חתימה בבאר יעקב

לסיכום, אימות חתימה הינו הליך משפטי המקנה משנה תוקף למסמכים ולחתימה עליהם. לעיתים, אימות חתימה הינו הליך הכרחי.  במקרים אחרים, מדובר בהליך רצוי מאוד גם אם אינו בגדר חובה. זקוקים לאימות חתימה? פנו אל משרד עו"ד אושר אלקיים לכל סוגי אימות החתימה בצורה מקצועית ובמחירים הוגנים.

אימות חתימה באר יעקב
אימות חתימה באר יעקב
ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא אימות חתימה באר יעקב

אימות חתימה הינו הליך משפטי חשוב, במסגרתו עורך הדין מאמת חתימה על מסמכים משפטיים, תוך וידוא הכשירות הקוגנטיבית של אדם, גמירות דעת ומסוימות להסכם, ותנאים משפטיים נוספים.

התועלת באימות חתימה היא בכך שהיא מעניקה משנה תוקף משפטי מחייב למסמך ומאפשרת קבילות משפטית במקרה הצורך.

 במקרים בהם ניטלת משכנתא לרכישת דירה, על הצדדים לחתום על מסמכים ולאמת את חתימתם באמצעות אימות חתימה למשכנתא בבאר יעקב.

העלות של אימות חתימה בבאר יעקב תלויה בזהות עורך הדין המאמת את החתימה, בסוג המסמך הדורש אימות ובמורכבות עבודתו של עורך הדין, והמחיר ינוע בין עשרות שקלים בודדים לאימות פשוט, ומאות שקלים ומעלה לאימות מורכב שמחייב עבודה משפטית.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

מדריכים נוספים
קודם
הבא
אושר אלקיים משרד עורכי דין