עורך דין קבוצות רכישה

הציעו לכם קניית זכות לדירה, לחנות או למשרד בקבוצות רכישה? אתם זקוקים לעורך דין משלכם! במאמר זה תמצאו את כל הפרטים החשובים והמהותיים על השירות של משרדנו

חיפשתם קניית נכס, חנות, דירה או משרד, בקבוצות רכישה? הגיעו אליכם אליכם עם הצעה לקניית נכס בקבוצות רכישה? ראיתם דירה למכירה ומבקשים עבורה "הון עצמי נדרש"?

אם התשובות לאחת השאלות היא כן – אתם חייבים ייצוג של עורך דין קבוצות רכישה בטרם חתימה על מסמכים!

לא יודעים מה זה קבוצות רכישה? אתם מוזמנים לקרוא עוד במאמר המקיף שלנו בנושא קבוצות רכישה לשנות 2022. ניתן לקרוא עוד בקישור הבא:

עורך הדין של קבוצות הרכישה – זהירות מוקש!

עורך הדין של הקבוצה מיוצג על ידי היזם, מלווה אותו שנים, ומייצג בעיקר את האינטרסים שלו. הוא לא יגלה לכם את הפרטים הקטנים של העסקה, ובטח שלא יבחן עבורכם משפטית את העסקה או יבחן אותה עבורכם עסקית.

הם אינם מייצגים אותך. הם יענו על שאלות בסיסיות בלבד, אך לא יבחנו עבורך ובשבילך פרמטרים חשובים כמו הוודאות של הפרויקט, לוח זמנים וודאות משפטית ועוד.

עורך דין לקבוצות רכישה – אנחנו הבחירה הנכונה!

משרדנו מוביל בייצוג של קונים ומוכרים בקבוצות רכישה, ואם אתם עומדים בפני קניית זכות בקבוצת רכישה, יש כמה סיבות למה אתם חייבים לבחור בנו:

סיבה ראשונה – ניסיון

משרדנו בייצוג קבוצות רכישה מצד היזמים ומצד הרוכשים הזקוקים לליווי משפטי של עורך דין לקבוצות רכישה, אנו מנוסים ומומחים בכל ההיבטים של קבוצת רכישה – החל משלב ההתארגנות ועד לשלב רישום הזכויות בפועל.

אנו מנוסים שנים רבות בתחום זה והענקנו שירות משפטי וכלכלי למאות לקוחות מרוצים.

סיבה שנייה – מקצועיות

משרדנו פועל בצורה מקצועית ובלתי מתפשרת בעת ייצוג קונים בקבוצת רכישה. אנו מקפידים על העלאת דרישות בלתי מתפשרות בנוגע לנושאים החשובים לרוכשים שלנו.

סיבה שלישית – שירות ייחודי

משרדנו מעניק שירות משפטי גם בהיבט המשפטי וגם בהיבט הכלכלי. הניסיון והייחודיות שלנו בשני התחומים מאפשר לנו להעניק את השירות בצורה האיכותית ביותר בישראל.

סיבה רביעית – התמחות ייחודית

משרדנו בעל התמחות ייחודית בקבוצות רכישה, ובעל יתרונות רבים על פני משרדים אחרים. אתם מוזמנים לקרוא עוד על עקרונות לבחירת עורך דין לקבוצות רכישה במאמר הבא:

ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן
ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן

עורך דין הוא איש המקצוע החשוב ביותר בעסקת נדלן. לכן, חשוב לבחור אותו על פי עקרונות וקריטריונים שיבדילו עורך דין אחד ממשנהו. במאמר זה תוכלו לראות את ששת הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת עורך דין לנדלן.

קרא עוד »

סיבה חמישית – שכר טרחה עורך דין קבוצת רכישה מותאם אישית

אנו מודעים לכך שקניית זכות בקבוצת רכישה עלולה להיות עניין יקר, ולכן שכר הטרחה שלנו כעורכי דין לקבוצות רכישה נעשה במספר מסלולים משתנים שנועדו להקל על הלקוח.

בדיקות משפטיות של עורך דין בקבוצת רכישה

לאור המומחיות שלנו כעורכי דין לקבוצות רכישה, משרדנו מעניק שירות משפטי וכלכלי עם התמקדות במספר פרמטרים שחייבים לבחון בטרם רכישת זכות בקבוצות רכישה, בינהן:

 • בדיקת המסמכים המשפטיים – בדיקת מערכת ההסכמים להתקשרות בין הצדדים.
 • בדיקת מצגים והבטחות – התאמה בין הבטחות ומצגים בטרם הרכישה – למצב בפועל.
 • בחינת רקע ליזם – בדיקה של הניסיון והמידע העסקי לגבי החברות ובעלי מניות.
 • בדיקת מנגנוני הגנה – בדיקת מנגנון הנאמנות ושחרור הכספים בעסקה.
 • בדיקת גאנט הזמנים – בדיקה האם לוח הזמנים של הפרויקט ריאלי ביחס להבטחות..
 • בחינת המצב הפיסי-תכנוני* – בחינת התב"ע, ההיתר והאם ניתן לבנות במקרקעין.
 • בדיקת אומדן עלויות והקמה* – בחינה של אומדן העלויות והשמאות שניתנה לקבוצה.

*(בדיקות אלה נעשות על ידי המשרד או על ידי שמאים, בהתאם לבחירת הלקוח)

ניתן לערוך את כלל הבדיקות המשפטיות, או חלקן, בהתאם לדרישות הלקוח.

הבדיקות נעשות תוך בחינת מספר רב של פרמטרים, לצורך קבלת התמונה המלאה ביותר שניתן לקבל.

בשביל להקל על הרוכשים, השירות המשפטי ושכר הטרחה של משרדנו נעשה בהתאם למידותיו של הלקוח, באמצעות שלושה מסלולים:

 • מסלול הייעוץ – מסלול ייעוץ שעתי להסבר על רכישת זכות בקבוצות רכישה, יתרונות, חסרונות והשלכות. המסלול ניתן עם וללא בחינת מסמכים במקום, ובחלוקה נוחה לשעות.
 • מסלול ליווי – מסלול במסגרתו נבחנת מערכת ההסכמים בטרם הפגישה, ובמעמד הפגישה מקבל הלקוח מסמך מפורט של נקודות משפטיות בהתאם למערכת ההסכמים.
 • מסלול פרימיום – כולל את מסלול הליווי, ובנוסף מבוצע בחינה כלכלית של המצב הפיסי-תכנוני ואומדן העלויות בקניית הזכות בקבוצות הרכישה.
עורך דין קבוצת רכישה
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין קבוצות רכישה

 • ניסיון
 • מקצועיות
 • שירות ייחודי
 • התמחות ייחודית
 • שכר טרחה עורך דין קבוצת רכישה מותאם אישית
 • בדיקת המסמכים המשפטיים – בדיקת מערכת ההסכמים להתקשרות בין הצדדים.
 • בדיקת מצגים והבטחות – התאמה בין הבטחות ומצגים בטרם הרכישה – למצב בפועל.
 • בחינת רקע ליזם – בדיקה של הניסיון והמידע העסקי לגבי החברות ובעלי מניות.
 • בדיקת מנגנוני הגנה – בדיקת מנגנון הנאמנות ושחרור הכספים בעסקה.
 • בדיקת גאנט הזמנים – בדיקה האם לוח הזמנים של הפרויקט ריאלי ביחס להבטחות..
 • בחינת המצב הפיסי-תכנוני* – בחינת התב"ע, ההיתר והאם ניתן לבנות במקרקעין.
 • בדיקת אומדן עלויות והקמה* – בחינה של אומדן העלויות והשמאות שניתנה לקבוצה.
 • מסלול הייעוץ – מסלול ייעוץ שעתי להסבר על רכישת זכות בקבוצות רכישה, יתרונות, חסרונות והשלכות. המסלול ניתן עם וללא בחינת מסמכים במקום, ובחלוקה נוחה לשעות.
 • מסלול ליווי – מסלול במסגרתו נבחנת מערכת ההסכמים בטרם הפגישה, ובמעמד הפגישה מקבל הלקוח מסמך מפורט של נקודות משפטיות בהתאם למערכת ההסכמים.
 • מסלול פרימיום – כולל את מסלול הליווי, ובנוסף מבוצע בחינה כלכלית של המצב הפיסי-תכנוני ואומדן העלויות בקניית הזכות בקבוצות הרכישה.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין