עורך דין נדל"ן באר יעקב

דיני מקרקעין הינו תחום משפטי העוסק בהיבטים משפטיים רבים הנלווים לענף הנדל”ן. תחום משפטי זה מבוסס על מספר חוקים מרכזיים לרבות, חוק המקרקעין וחוק התכנון והבנייה במסגרתו מוסדר פועלם של כלל מוסדות התכנון בישראל כמו גם, חוק המכר דירות שמטרתו להקנות זכויות והגנה על הרוכשים של דירות. במאמר זה נתמקד בתפקידו של עורך דין נדל"ן באר יעקב בהרחבה.

 

קניית דירה יד שנייה בבאר יעקב

אחד מתפקידיו המרכזיים של עורך דין נדל"ן באר יעקב הוא ללוות תהליך של קניית דירת יד שניה. הדבר כולל מספר שלבים שונים שחובה להקפיד עליהם על מנת למנוע נזקים כלכליים לקונה. בתהליך הרכישה נדרשת תשומת לב לפרטים רבים לרבות טיפול בהערות אזהרה, כספי נאמנות, לוח תשלומים, הצהרות ועוד.

עורך דין לקניית דירה יד שנייה בבאר יעקב יכול לסייע לכם בכל ההיבטים של בדיקות מקדמיות ובדיקות תכנוניות, והכל בהתאם להסכמות שנעשות יחד עם עורך הדין שלכם.

 

מכירת דירה יד שנייה בבאר יעקב

בניגוד לקניית דירה – בעת מכירת דירה יש לתת דגש משמעותי להיבטים הקשורים אך ורק במוכר הדירה, ועשויים לעלות עשרות או מאות אלפי שקלים. כך למשל היבטים של מס שבח והיטל השבחה עשויים לחול בעת חתימת הסכם מכר. אם קבעתם כי השירות המשפטי יכלול היבטים אלה – עורך הדין מטעמכם יוכל לבחון האם קיימת חשיפה – ואת היקפה.

בנוסף, משרד עורכי דין מקצועי יכול להציע שירותים של מכירת דירה במכרז או מכירת דירה בהתמחרות  – מה שמאפשר את קבלת התמורה המקסימלית עבור העסקה.

ליווי חוזה שכירות במקרקעין

עוד במוקד עיסוקו של עורך דין נדל"ן באר יעקב הוא ניסוח וליווי בעלי דירות המשכירים את נכסיהם. באופן כללי מומלץ שלא להשתמש בחוזה שכירות סטנדרטי ולהכין יחד עם עורך דין מקרקעין מנוסה חוזה שכירות אישי ומותאם.

יש לפרט בחוזה השכירות לדירה את כל תנאי השכירות בצורה ברורה בהתאם למאפייני הנכס הספציפיים על מנת לצמצם את הסיכון למחלוקות עתידיות. במסגרת החוזה יש להגדיר הן את מטרת השכירות והן את האחריות של השוכרים לגבי נזקים ותיקונים.

כדאי לקבוע כי תשלום דמי השכירות יתבצע על ידי הפקדה מראש של צ'קים דחויים  לכל תקופת השכירות. מומלץ לקבוע בהוראות הסכם השכירות גם סעיף לגבי חובת הביטוח ולוודא שבעל הפוליסה והמוטב בפוליסה שתירכש יהיה על שם המשכיר.

 

רכישת דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב

כאשר קונים דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב חשוב מאוד לקבל ליווי משפטי. עורך דין לקניית דירה באר יעקב צריך לבצע בדיקות תכנוניות עבור הקונה ולבדוק שלפרויקט ניתן היתר בניה ושההיתר תואם את מפרט הדירה והבניין הספציפי. עורך דין מקרקעין בבאר יעקב צריך גם לוודא שהשימוש המותר נעשה לפי התכנית המאושרת ובהתאם לייעוד של הקרקע לפי התב"ע.

עורך דין לקניית דירה באר יעקב צריך לבדוק גם אם מתקיימים הליכי תכנון עתידיים בנכס או בסביבתו ואם התשריט של הבית אשר הוגש לעיריית באר יעקב וקיבל היתר אכן תואם את המציאות בשטח. בנכסים שבנייתם הושלמה כעת, על עורך הדין לבדוק האם קיים טופס 4 ואישור אכלוס ובמידה ולא לבדוק מהן הסיבות לכך.

 

התחדשות עירונית ותמ"א

בשנים האחרונות ישנה צמיחה בתחום של התחדשות עירונית בבאר יעקב ובביצוע של תמ"א 38 בעיקר בשכונת רמב"ם בעיר.  עורך דין נדל"ן באר יעקב המייצג דיירים בפרויקטים הללו, מלווה אותם החל מבחירת היזם ובדיקת הזכויות דרך בדיקת ההיתכנות בהיבט המשפטי ועד לניהול המשא ומתן מול היזם וחתימה על ההסכם, תוך הבטחת הביטחונות לדיירים.

עורך דין מקרקעין באר יעקב יכול לסייע גם בהתמודדות עם דיירים סרבנים במידת הצורך ולספק ייעוץ בהיבטי המיסוי ובבדיקות מול הבנק המלווה את מימון הפרויקט.

 

קניית דירה מחולקת בבאר יעקב

לא פעם משרדנו נתקבל באנשים שמתלהבים מהרעיון של לרכוש דירת מגורים מחולקת לצורך מקסום ההכנסות מהנכס. לצד היתרונות בדירה מחולקת, מרבית האנשים לא מבינים את ההשלכות והסיכונים הכרוכים בעסקה כזאת, ולעיתים קרובות עשויים למצוא את עצמם קונים חתול בשק.

משרדנו מתמחה ברכישת דירות מחולקות, ויודע כיצד להתנהל נכון משפטית על מנת שתוכלו לרכוש את הנכס בצורה חכמה – וכחוק.

 

סיכום עורך דין נדל"ן באר יעקב

לסיכום הנושא, במידה ואתם זקוקים לעורך דין לענייני נדל"ן בבאר יעקב הגעתם למקום הנכון. משרד עו"ד אושר אלקיים אומנם ממוקם בעיר ראשון לציון, אבל הוא מעניק שירות משפטי מעולה ומקצועי לכל תושבי הסביבה – לרבות באר יעקב.

המשרד הוקם במטרה לתת מענה כולל בתחום של מקרקעין ונדל"ן והוא מעניק שירות אישי, מקצועי, מהיר, יסודי ובגובה העיניים בתחומי העיסוק של המשרד. אז אתם רוצים למכור נכס, לרכוש נכס חדש או ישן או להניע תהליך של פינוי בינוי צרו אתנו קשר.

עורך דין נדל"ן באר יעקב
עורך דין נדל"ן באר יעקב
ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין נדל"ן באר יעקב

הייצוג המשפטי שמספק עו"ד נדל"ן כוללים בין היתר, בדיקה של זהותו של המוכר, בדיקת המצב הרישומי של הדירה במרשם, בדיקת מצב הזכויות בנכס ועוד. עורך דין נדל"ן מסייע ללקוח בעת המשא ומתן עוד טרם ניסוח חוזה המכר ולאחר ההגעה להסכמות הוא דואג להכנסתם לחוזה. תוך הבטחת ההתחייבויות הנחוצות והביטחונות הדרושים לחוזה המכר.

מכיוון שדירות חדשות מקבלן נמצאות במקרים רבים עדיין על הנייר במעמד החתימה יש צורך בפירוט נרחב של הרכיבים של כל עסקה, על מנת להבטיח שהנכס אכן יבנה בסופו של דבר ושכספו של הקונה יהיה מוגן בתקופת הבנייה. עורך דין נדל"ן יכול לסייע ללקוחותיו גם בשינוים של נוסח חוזה המכר על מנת לוודא להתאימו לצורכיהם תוך משא ומתן על כך עם הקבלן.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

מדריכים נוספים
קודם
הבא
אושר אלקיים משרד עורכי דין