עורך דין מקרקעין נס ציונה

מחפשים עורך דין מקרקעין בנס ציונה? אפשר להפסיק לחפש. משרדו של עורך דין אושר אלקיים הוא משרד בוטיק מוביל, המתמחה בתחום המקרקעין, ומציע ליווי משפטי איכותי במגוון רחב של סוגיות הקשורות בענף הנדל"ן, ביניהן: רכישת דירה, מכירת דירה, קבוצות רכישה, מיסוי מקרקעין, רכישת דירה מקבלן, הסכם שכירות, תמ"א 38, פינוי בינוי, דיני תיווך.

בחירת עורך דין מקרקעין בנס ציונה לקבלת סיוע משפטי היא בחירה חשובה המצריכה שקילה ובחינה בכובד ראש. 

לפני איתור העורך הדין המתאים, מומלץ ללקוח להבין קודם כל מה מטרת ההעסקהמה תפקידו של המשפטן בהתנהלות העסקית, או ברכישת הדירה? האם מדובר בפקיד, שתפקידו מסתכם בחתימת מסמכים

ההתעסקות בנכסי מקרקעין קשורה קשר הדוק בעולם המשפט. הסיבה היא, שכל התקשרות הנוגעת לנכס מקרקעין נעשית "בחלל משפטי".

מתן תוקף להתקשרויות אלה, ולחילופין שלילת תוקפן, בין אם מדובר בהעברת בעלות, בשכירות, בהחזקה, בזכויות שימוש, וכיוצ"בהכל נבחן באספקלריה המשפטית. הוראות הדין הן המסגרת, ולעיתים הן מביאות להשלכות דרמטיות עבור המתקשרים.

דוגמאות על קצה המזלג: הקביעה האם משא ומתן בין צדדים לגבי נכס התגבש לכדי חוזה (ומשכך האם הזכות בנכס הועברה); בירור הטבות מס שעשויות להביא להפחתה במאות אלפי שקלים בעלות העסקה; בירור חובות המוטלים על הנכס במסגרת עסקה לרכישתו, ועוד ועוד. 

בשורה התחתונה, הפעילות המשפטית הנלווית לעסקה או להתקשרות בענייני מקרקעין היא כמעט הרת גורל

עורך דין מקרקעין נס ציונה

מתי נזדקק לעורך דין מקרקעין נס ציונה

כאמור, בין המשפט למקרקעין קיימים ממשקים מקיפים ומתמידים, וכמעט כל פעולה משמעותית במקרקעין כרוכה בהיערכות משפטית. נביא כמה דוגמאות "מהשטח", למקרים בהם מומלץ בחום לפנות לקבלת שירותיו של עורך דין מקרקעין בנס ציונה:

  • העברת דירה במתנה. עסקה נפוצה במיוחד בקרב בני משפחה, היא עסקת העברה ללא תמורה של דירות, הידועה גם כהסכם מתנה. בן משפחה מעביר לבן משפחה אחר נכס ללא תמורה. על פניו, עסקה פשוטה. בפועל, הכדאיות הרבה של העסקה (שנובעת מהנחות במיסוי מקרקעיןמס רכישה ומס שבח) הופכת אותה למורכבת מבחינת ההתנהלות מול רשויות המס, ומצריכה תכנון קפדני מראש.

אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו בנושא העברת דירה במתנה

העברה דירה במתנה
העברה דירה במתנה

לקוחות רבים של משרדנו פונים אלינו לצורך ביצוע עסקת העברת דירה במתנה מתוך שיקולים של תכנון מס ותכנון העברת נכסים בין-דורית.
יחד עם זאת, חלקם מגיעים עם ידע חלקי, או ידע שגוי, בנוגע להליך העברת דירה במתנה לבן משפחה, ולעיתים, הם לקוחותינו מגיעים לאחר שביצעו עסקה לא נכונה ו-"חטפו" דרישות תשלום גבוהות מרשויות המס.
מדריך זה נועד לכם על מנת שתוכלו ללמוד יותר על התהליך, מה הוא דורש – ואיך עושים את ההליך בצורה הטובה (והחסכונית!) ביותר.

קרא עוד »

 רכישת דירה מקבלן

הדירה היא החלום הנכסף של משפחות רבות בישראל, ולכן עסקת רכישת דירה חדשה מקבלן היא אירוע משמח. עם זאת, כגודל השמחה, גודל הכאב ראש. הכנה משפטית מקדימה לצרכי מיסוי; הסכם מכר; הצמדה למדד; תשלומים. מדובר בתהליך ארוך ורב שלבים, כאשר כל שלב הוא בעל חשיבות קריטית לסיום העסקה בהצלחה ולשביעות הרצון של הצדדים

לקריאת המדריך המשפטי והכלכלי על קניית דירה מקבלן

קבוצת רכישת נדל"ן

קבוצת רכישה היא התאגדות של רוכשים באמצעות יזם, על מנת לרכוש מקרקעין, באופן שבו לאחר הרכישה הקבוצה תקדם פרויקט שבו כל אחד מהמשתתפים בקבוצה יקבל נכס מסוים שהוסכם לגביו בהסכם בין חברי הקבוצה. קבוצת רכישה היא אפשרות שעשויה להיות אטרקטיבית, אך לצד זאת כרוכה בסיכונים משמעותיים עבור חברי הקבוצה. כניסה לתהליך של קבוצת רכישה ללא ליווי משפטי מקצועי עלולה להיגמר במפח נפש

לקריאת המדריך המשפטי המקיף של קבוצות רכישה

עורך דין אושר אלקייםיש על מי לסמוך 

במשרדו של אושר אלקיים, עורך דין מקרקעין בנס ציונה, מאמינים בשירות משפטי שהוא שותפות לדרך.

ההתעסקות בנדל"ן ומקרקעיןהן להשקעה והן לצרכי דיורהיא משימה מלחיצה. ככה זה כשעל הפרק עניינים חשובים כמו מגורים ומשאבים כלכליים. 

מתוך הבנה זו, עורך דין אושר אלקיים ומשרדו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, לצד אנושיות ומתן יחס בגובה העיניים בנס ציונה. בשילוב השניים, נוצרת מעטפת שמאפשרת ללקוח להרגיש בידיים בטוחות. 

לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין מקרקעין נס ציונה

  • תקדישו כמה דקות לעיון בקורות החיים מקצועיים של עורך הדין
  • חפשו משרד בוטיק שמתמחה בנושא נדל"ן

ישנן סוגיות רבות בענייני מקרקעיןהמצריכות את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני נדל"ןחוזה שכירותהשקעות נדל"ןהתחדשות עירוניתעריכת חוזים ומסמכים הקשורים בעסקאות מקרקעיןקבוצת רכישהרכישת דירת נופשהתנהלות מול לשכת רישום מקרקעיןועוד.

קבוצת רכישה היא התאגדות של רוכשים באמצעות יזם, על מנת לרכוש מקרקעין, באופן שבו לאחר הרכישה הקבוצה תקדם פרויקט שבו כל אחד מהמשתתפים בקבוצה יקבל נכס מסוים שהוסכם לגביו בהסכם בין חברי הקבוצה. קבוצת רכישה היא אפשרות שעשויה להיות אטרקטיבית, אך לצד זאת כרוכה בסיכונים משמעותיים עבור חברי הקבוצה. כניסה לתהליך של קבוצת רכישה ללא ליווי משפטי מקצועי עלולה להיגמר במפח נפש.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין