עורך דין מקרקעין חולון

עסקאות מקרקעין בתחום הנדל"ן הן עסקאות מורכבות מאוד. לעסקאות מעין אלה יש ערך כלכלי משמעותי לרוכשים ולמוכרים, ואין ספק שכדי לבצע את העסקה בצורה הטובה ביותר ובכדי שלא תבזבזו את כספכם או את זמנכם לחינם, יש לבחור בייעוץ של עורך דין מקצועי ומנוסה בכל עסקת בתחום הנדל"ן העומדת על הפרק.

אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין או נדל"ן שילווה עסקה בעיר חולון, חשוב שתבחרו אותו בקפידה. על עורך הדין ללוות אתכם בכל שלבי העסקה, החל משלב הבדיקות המקדמיות ועד לרישום הדירה בטאבו, ולייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים לקרוא עוד על היתרונות של משרדנו אתם מוזמנים לקרוא זאת במאמר הבא:

ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן
ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן

עורך דין הוא איש המקצוע החשוב ביותר בעסקת נדלן. לכן, חשוב לבחור אותו על פי עקרונות וקריטריונים שיבדילו עורך דין אחד ממשנהו. במאמר זה תוכלו לראות את ששת הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת עורך דין לנדלן.

קרא עוד »

האם חשוב לבחור עורך דין שבקיא בעסקאות בעיר חולון?

העיר חולון היא אחת מעשרת הערים הגדולות בישראל, עם למעלה מ-קרוב ל-200,000 תושבים, כאשר חלק גדול מהתושבים מתגוררים בשכונות כמו נאות רחל, שכונת פנחס אלון, שכונת אגרובנק ושכונת ח'300, ושכונות נוספות.

המחיר של עסקאות בעיר חולון בשנת 2022 נעות בין 1,200,000 ₪ לדירות ישנות בשכונות הפחות יקרות, ועד ל-6,000,000 ₪ ויותר לעסקאות בדירות מיוחדות בשכונות החדשות.

לכן, לאור העובדה שיש עשרות אלפי דירות בעיר חולון, אנשים תמיד יהיו זקוקים לשירותיו של עו"ד למקרקעין ונדל"ן, שכן כל אדם שקונה או מוכר דירה או כל נכס אחר יזדקק לעורך דין שילווה את העסקה באופן מקצועי, וחייב שעורך הדין יהיה מנוסה ובקיא בכל נבכי החוק.

מכיוון שבעסקאות בתחום הנדל"ן יש מיסים שהם חלק קבוע מהעסקה, ישנם זכויות שכל רוכש נכס או קרקע או מוכר נכס או קרקע שיש לשמור עליהן ובכדי להוציא כל עסקה לפועל בצורה חוקית יש צורך להכיר את כל החוקים הרלוונטיים, וכך הצורך בעורך דין מעין זה הוא מהותי מאוד.

אנשים רבים מבינים כי טרם הם נכנסים לעסקת קנייה או מכירה של דירה בחולון, מסוג זה או אחר, הם חייבים לבחור איש מקצוע שילווה אותם בצורה מקצועית ואמינה ויאפשר להם לבצע את העסקה על הצד הטוב ביותר, בכל היבט אפשרי.

כיצד תבחרו עורך דין נדל"ן בחולון

בבואכם לבחור עורך דין שילווה אותכם בעסקה, עליכם לזכור כי ישנם לא מעט עורכי דין אשר עוסקים בתחום בעיר זאת ובאזור בכלל ועל כן, אין לבחור באקראי את עורך הדין הרלוונטי לכם, אלא יש לבצע בירור אודות עוה"ד שתבחרו.

ראשית כל, מכיוון שכאמור עסקאות מקרקעין הן עסקאות שיש להן ערך כלכלי רב, חשוב מאוד לבחור עו"ד נדל"ן בחולון אשר בקיא בכל הנושא של חוקי המס השונים בעסקאות מקרקעין.

כך למשל, אם אתם מתכננים לרכוש קרקע חקלאית באזור חולון, ויש לא מעט כאלה, מומלץ לקחת את עורך הדין שמבין וביצע מספר רב של עסקאות לקניית או מכירת קרקע חקלאית בחולון.

לקריאת המדריך על קרקע חקלאית למכירה לחצו כאן:

קרקע חקלאית למכירה
קרקע חקלאית למכירה

הציעו לכם קניית קרקע חקלאית ואתם מחפשים מידע? במאמר זה תמצאו את כל הפרטים החשובים והמהותיים ביותר בנוגע לקניית ומכירה של קרקע חקלאית.

קרא עוד »

באופן כללי, ניתן לומר כי הפרמטר החשוב ביותר בבחירת איש המשפט שלכם היא המומחיות המשפטית של עורך הדין בתחום המקרקעין והנדל"ן, וכי תחום העיסוק המרכזי של עורך הדין יהיה מקרקעין, יחד עם נושאים משיקים כגון: תכנון ובנייה ודיני חוזים וזאת בכדי שהוא יוכל להעניק ללקוח שלו את השירות הטוב ביותר.

כמו כן, על עורך הדין לדעת להעניק את השירותים המשפטיים הנלווים בתחום המקרקעין והנדל"ן, כמו ניסוח וליווי הסכמי שכירות, לרבות בדיקות רקע לשוכרים ופינויים במקרה הצורך.

לקריאת המאמר בנושא עורך דין להסכם שכירות קראו את המדריך המלא של השירות שלנו:

עורך דין חוזה שכירות
עורך דין חוזה שכירות – מומלץ!

עורך דין לחוזה שכירות, משרד עורכי דין אושר אלקיים, ליווה מאות משכירים ושוכרים בחתימה על הסכמי שכירות לדירות, חנויות, משרדים, נכסים מסחריים ונכסים נוספים ברחבי המדינה. משרדנו מעניק את השירות המשפטי האיכותי והנגיש בישראל לקהל לקוחותינו, ויודע לעשות זאת בזמינות מיידית, ובמחירים נוחים לכל לקוח.

קרא עוד »
עורך דין מקרקעין חולון
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין מקרקעין חולון

  • תקדישו כמה דקות לעיון בקורות החיים מקצועיים של עורך הדין
  • חפשו משרד בוטיק שמתמחה בנושא נדל"ן

ישנן סוגיות רבות בענייני מקרקעיןהמצריכות את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני נדל"ןחוזה שכירותהשקעות נדל"ןהתחדשות עירוניתעריכת חוזים ומסמכים הקשורים בעסקאות מקרקעיןקבוצת רכישהרכישת דירת נופשהתנהלות מול לשכת רישום מקרקעיןועוד.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין