אושר אלקיים משרד עורכי דין

עורך דין מקרקעין בראשון לציון

מחפשים עורך דין מקרקעין בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון. משרדו של עורך דין אושר אלקיים בראשון לציון מתמחה במתן ייעוץ וייצוג משפטי בסוגיות הקשורות בתחום המקרקעין.

המשרד עוסק במתחם מצומצם של במגוון מצומצם של נושאים בתחום המקרקעין, ביניהם: רכישת דירה, מכירת דירה, קבוצות רכישה, מיסוי מקרקעין, רכישת דירה מקבלן, הסכם שכירות, ועוד. 

כל אלה מצריכים הבנה מעמיקה בדיני המקרקעיןענף משפט מרכזי, הכולל בתוכו מגוון רחב של הוראות דין וחובות בירוקרטיות הנובעות מהן

חשוב להבין, שבענייני מקרקעין, הפעולה המשפטית היא נדבך קריטי בהתקשרות (תהא זו התקשרות עסקית או כזו שאינה לצורך הפקת רווחים). 

ליווי משפטי רשלני עלול להביא למפח נפש ולהפסדים כלכליים. מנגד, סיוע משפטי איכותי ומקצועי מהווה מפתח למיצוי ומקסום תוצאות, והכל בהתאם למטרת הלקוח. 

אושר אלקיים משרד עורכי דין בראשון לציון מבקש לספק לכם בדיוק את זה: שירות משפטי שהוא גם שותפות לדרך: מתן מענה מקיף, מתחילת התהליך ועד סופו, הן בפן המשפטי והן בפן האנושי. מחויבות אמיתית לתוצאות. 

עורך דין לענייני נדל"ן בראשון לציוןעל ניסיון והתמחות 

אז איך עושים את זה? איך בוחרים את בעל המקצוע המיומן והמוכשר ביותר? הנה שתי עצות חשובים

עצה ראשונה: אל תתפתו למחשבה שככל שמדובר בפירמת עורכי דין גדולה ויקרה יותר, כך השירות טוב יותר. לא בהכרח: משרדים גדולים, שלרוב עוסקים במגוון של ענפי משפט, לא תמיד יקצו לצורך שלכם עורך דין שבקיא בתחום הרלוונטיתחום הנדל"ן. על כן, חפשו משרד בוטיק שמתמחה בנושא נדל"ן. כך תהנו גם ממומחיות והיכרות יסודית עם הוראות החוק הרלוונטיות, וגם משירות אישי

עצה שנייה: תקדישו כמה דקות לעיון בקורות החיים מקצועיים של עורך הדין. עורכי דין עובדים עם מילים, ולרוב הם יודעים לשווק את עצמם. אבל ניסיון מקצועימדבר בשם עצמו. כשמדובר בענייני מקרקעין, הימנעו מרכישת שירותיו של עורך דין לא מנוסה, וחפשו משפטן בעל הישגים מקצועיים בולטים ומרשימים

בנוסף לעצות אלה אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו בנושא ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין בקישור הבא

מקרקעין במדינת ישראל של שנת 2022: רלוונטי מתמיד

נכסי מקרקעין (והמחוברים אליולרוב דירה או בית) הם נכסים יקרים, אולי סוג הנכס היקר ביותר בנמצא. יותר ממחשב נייד משוכלל, יותר מטלוויזיה חדשנית, יותר מרכב חדש. ההוצאה הכי מאתגרת למשק בית ישראלי היא הוצאה על דיור. למה בעצם?

קודם כל, השוק. עובדתית, מדינת ישראל בכלל, והעיר ראשון לציון בפרט, חווה כבר שנים ארוכות עלייה במחירי המקרקעין והדירות, כאשר רק בשנה החולפת עלו מחירי הדיור ב-13 אחוזים, לא פחות. 

מדובר במגמה שחוצה אזורי מגורים וסוגי נכסיםהמחירים פשוט עולים. הסיבות למצב מורכבות ומדוברות רבות, ולמעשה מתכנסות לעובדה שההיצע מועט והביקוש רק הולך וגדל. 

אבל כל זה לא משנה את השורה התחתונה: המקרקעין הפך לעסק משתלם מצד אחד, מאתגר מצד שני, ובעיקררלוונטי

הסיבה הנוספת לחשיבות של שוק הנדל"ן בחיינו היא פשוטה: כולנו זקוקים לקרקע לחיות מעליה, ובית להשתכן בו. 

רבים מצויים במסע המאתגר לרכישת הדירה, אך ישנם גם כאלה המעוניינים בחוזה שכירות (ואולי אף שכירות לטווח ארוך), ולעיתים הדירה הנחשקת מושגת באמצעות העברת דירות בקרב המשפחה. כל אדם/משפחה עם הסיפור הייחודי שלו.

מאפיינים אלה הופכים את תחום הנדל"ן לתחום בעל תנודות קיצוניות. כך, רכישת דירה במהלך עסקה תקינה ורגילה היא אירוע משמחמשיקים כוסות, לוחצים ידיים, וממשיכים להתחלה חדשה ומרגשת. מנגד, ניסוח לקוי של חוזה שכירות יכולה להוביל משכיר/שוכר למפח נפש מתמשך

אושר אלקייםעורך דין לענייני מקרקעין בראשון לציון 

כאמור, הדרך לבטח את האינטרסים שלך מתחילה בסיוע משפטי איכותי. היצע עורכי הדין במדינת ישראל כיום הוא היצע רחב (על פי הנתונים העדכניים, 1 ל-128 תושבים כיום הוא עורך דין במקצועו).

אך האם הכמות מעידה על האיכות? ככל הנראה ההפך הוא הנכון. כאשר הצורך בשירות משפטי נובע מעסקת מקרקעין, או התקשרות אחרת במקרקעין, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה, שמתמחה ספציפית בתחום דיני המקרקעין. 

את ניסיוננו הרב ניתן לראות באמצעות המדריכים המקיפים והאיכותיים שלנו בתחום הנדל"ן, אשר ניתן למצוא אותם באתר זה:

אנו מזמינים אותכם לקרוא את המאמר שלנו בנוגע לכללים הנדרשים לשם בחירת עורך דין, ולראות את היתרון של משרדנו על פני שירותים של משרדים אחרים, וכפי שתראו אושר אלקיים, עורך דין מקרקעין בראשון לציון, עונה על כל הקריטריונים. 

ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן
ששת כללי הברזל לבחירת עורך דין לנדל"ן

עורך דין הוא איש המקצוע החשוב ביותר בעסקת נדלן. לכן, חשוב לבחור אותו על פי עקרונות וקריטריונים שיבדילו עורך דין אחד ממשנהו. במאמר זה תוכלו לראות את ששת הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת עורך דין לנדלן.

קרא עוד »

בנוסף, 

באמתחתו ניסיון מקצועי בפירמות עורכי דין מהגדולות בארץ, במתן ייעוץ ללקוחות בכירים, ובמסגרת עסקאות גדולות ומורכבות. הוא בעל בקיאות בהליכים שונים בתחום המקרקעין, ושימש במהלך השנים בתפקידים מגוונים בתחום המקרקעין. 

משרדו של עורך דין אלקיים שם לו למטרה את שביעות רצונו של הלקוחהן מטיב השירות המשפטי, והן מהאיכות האנושית. צרו קשר כבר כעת לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. 

עורך דין מקרקעין בראשון לציון
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין מקרקעין בראשון לציון

  • תקדישו כמה דקות לעיון בקורות החיים מקצועיים של עורך הדין
  • חפשו משרד בוטיק שמתמחה בנושא נדל"ן

ישנן סוגיות רבות בענייני מקרקעיןהמצריכות את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני נדל"ןחוזה שכירותהשקעות נדל"ןהתחדשות עירוניתעריכת חוזים ומסמכים הקשורים בעסקאות מקרקעיןקבוצת רכישהרכישת דירת נופשהתנהלות מול לשכת רישום מקרקעיןועוד.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
Trustindex מוודא שהמקור המקורי של הסקירה הוא Google.
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין