אימות חתימה חולון

נמצא מסמך משפטי חתום על שמכם. איך ניתן לדעת כי אכן אתם חתמתם עליו? זאת ועוד, כיצד אפשרי להוכיח כי הבנתם את תוכן המסמך וחתמתם עליו מתוך הבנה של השלכות החתימה? הדרך לאמת את חתימתכם ולאמת את ההבנה שלכם על מה חתמתם, היא ביצוע אימות חתימה. אימות חתימה חולון יקנה תוקף מחייב למסמכים שלכם ויהווה ראיה להבנתכם על מה אתם חותמים.

 

מה זה אימות חתימה חולון?

אימות חתימה חולון הינו הליך משפטי, במסגרתו החתימה שלכם עוברת אימות בפני עורך דין. לפני החתימה שלכם על המסמך המשפטי, אתם תגיעו יחד עם כל המסמכים הדרושים אל עורך הדין. עורך הדין יאמת את זהותכם ולאחר מכן יוודא כי אתם אכן מבינים על מה אתם חותמים. עם תום האימות, תוכלו לחתום על המסמך בפני עורך הדין. עורך הדין יחתום אף הוא על המסמך ובכך יבוצע אימות חתימה על ידי עורך דין.

 

אימות חתימה חולון – מדוע זה נצרך?

ייתכן שאתם תוהים לעצמכם מדוע אימות חתימה בחולון הינו נצרך. את התשובה לשאלה זו יש לחלק ל-2. ראשית, ישנם מסמכים המחייבים אימות חתימה לפני הגשתם. מסמכי משכנתא, למשל, לא יתקבלו ללא אימות חתימה על ידי עורך דין. כך גם אם תרצו להגיש מסמכים מסוימים לבית המשפט. בית המשפט יקבל מסמכים אלו רק אם תבצעו אימות חתימה למסמכים אלו.

שנית, אימות חתימה יעניק תוקף ראייתי משמעותי למסמך ויהיה קשה מאוד לערער על תוקפו של מסמך שעבר אימות חתימה בחולון. טענות לפיהן החותם לא הבין על מה הוא חותם, לא עמד על השלכות החתימה או לא היה צלול בזמן החתימה יידחו. זאת, מכיוון שעורך דין מוסמך אימת את חתימתו של החותם על המסמך.

כמו כן, מסמכים שעברו אימות חתימה יוכלו לשמש כראיות בהליכים משפטיים. המסמך עצמו יוכל לשמש כראיה, מה שלא היה מתאפשר בהכרח בהיעדר אימות חתימה חולון על המסמך.

 

אימות מסמכי משכנתא חולון

משכנתא הינה הלוואה הניתנת מהבנק עבור רכישת זכויות במקרקעין. כבטוחה להלוואה, הבנק מטיל שעבוד על זכויותיכם במקרקעין ובמידת הצורך, הבנק יוכל לפרוע את החוב שלכם באמצעות מכירת זכויות המקרקעין המשועבדות לו. כדי למנוע מצבים בהם נוטלי משכנתאות יטענו שלא הבינו את תנאי ההלוואה, הבנק דורש מהם לבצע אימות חתימה למסמכי המשכנתא.

בהיעדר אימות חתימה בפני עורך דין מקרקעין, הבנק לא יקבל את המסמכים. כך, הבנק יוכל לסמוך על התוקף המשפטי של החתימה שלכם ועל יכולתו לאכוף את ההסכמים ולפרוע את החוב שלכם דרך מכירת הזכויות בנכס.

 

אימות חתימת תצהיר בחולון

תצהיר הוא עדות הניתנת בכתב. עם זאת, העדות הכתובה לא תקבל תוקף משפטי כמו עדות בבית משפט סתם כך. כדי לקבל מעמד של עדות בבית משפט, יש לערוך אימות חתימת תצהיר בחולון. בהיעדר אימות חתימה לתצהיר, התצהיר לא ייחשב לעדות קבילה בבית המשפט.

 

אימות חתימה לצוואה בחולון

חוק הירושה מציג מספר דרכים בהן ניתן לכתוב צוואה בישראל. תוכלו לכתוב צוואה, למשל, בפני עדים או בכתב יד ללא כל נוכחות שהיא של עורך דין. צוואה זו תהיה כשרה ומחייבת והרכוש יתחלק על פיה.

עם זאת, צוואה שנערכה באופן עצמאי ללא עורך דין, עלולה להיות כר פורה לבעיות.

יורשים פוטנציאליים יטענו שהצוואה לא נערכה כראוי, שהמצווה לא היה כשר לכתוב את הצוואה בזמן שכתב אותה, לא הבין את תוכנה כפי שנדרש ועוד. מי שמעוניין למנוע בעיות שכאלו, יוכל לבצע אימות חתימה לצוואה בחולון. אימות החתימה בפני עורך דין יסתום את הגולל על הטענות שהוצגו, שכן עורך דין אישר כי המצווה ידע מה הוא עושה, היה כשיר לכתוב את הצוואה וחתם עליה מרצונו החופשי.

כך, הליך אימות החתימה מקנה לכם שקט ורוגע וחוסך בעיות עתידיות.

 

אימות חתימה בחולון למסמכים נוספים

אימות חתימה קורה במקרים רבים נוספים. הסכמי ממון, למשל, יקבלו תוקף מחייב רק לאחר אימות חתימה על ידי עורך דין. כך גם חתימה על מסמכי ייפוי כוח או ייפוי כוח מתמשך. הרציונאליים העומדים מאחורי אימות החתימה בהליכים אלו, דומים לרציונאליים שהוצגו לעיל – יצירת וודאות משפטית ומניעת סיבוכים ומחלוקות. לפני חתימה על כל מסמך שהוא, רצוי לברר עם עורך דין האם אימות חתימה הינו נחוץ וכדאי בנסיבות העניין.

 

אימות חתימה בחולון   מחיר

מה המחיר של אימות חתימה בחולון? התשובה היא, שלא במפתיע, תלוי. אימות חתימה פשוט יכול לעלות עשרות שקלים בודדים. מנגד, אימות חתימה מורכב הכולל ניסוח מסמכים על ידי עורך הדין ועבודה מאומצת נוספת, למשל עריכת צוואה בחולון, יכול לעלות גם אלפי שקלים. במקרים בהם אימות החתימה הנדרש הינו אימות חתימה נוטריוני, מחיר האימות נקבע בחוק.

עלות אימות חתימה בודדת בפני נוטריון היא 176 שקלים. המחיר יעלה ככל שיידרשו אימותים נוספים ומורכבים יותר.

 

צריכים אימות חתימה בחולון? דברו איתנו

צריכים אימות חתימה בחולון? רוצים לבצע את אימות החתימה אצל המומחים בתחום? פנו אלינו במשרד עו"ד אושר אלקיים. עו"ד אושר אלקיים הינו משפטן וכלכלן המבצע אימותי חתימה רבים, באופן מקצועי ובמחירים הוגנים. צרו איתנו קשר ותהנו מאימות חתימה מקצועי ואיכותי.

אימות חתימה חולון
אימות חתימה חולון
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא אימות חתימה חולון

המחיר עבור השירות של אימות חתימה מתחיל מעשרות שקלים בודדים לחתימה על מסמך סטנדרטי, ועד למאות שקלים עבור ניסוח מסמך ואימות בפני עורך דין.

לקבלת הצעת מחיר עבור השירות, במחירים הוגנים וזמינות מיידית – צרו עמנו קשר עוד היום.

אושר אלקיים משרד עורכי דין אומנם לא ממוקם בחולון – אבל אנחנו קרובים יותר אליכם מאשר לתל אביב! משרדנו נמצא על גבול חולון-ראשון לציון, ברח' יוסף לישנסקי 4. משרדנו אימת מאות מסמכים לתושבי חולון – ונשמח לאמת גם אותכם.

אימות חתימה יכול להיעשות מ-2 סיבות: האחת כי חייב לאמת את המסמך (כמו מסמכי משכנתא, תצהיר וכיוצ"ב) והשנייה היא כי רוצים לאמת את המסמך, בין היתר כדי להעיד על גמירות דעת ורצון להתקשרות.

אימות חתימה פשוט עשוי לקחת מספר דקות. אימות חתימה מורכב על מסמך שנדרש עורך הדין להכינו יכול להיערך מספר שעות.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין