אושר אלקיים משרד עורכי דין

אימות חתימה בית דגן

הבנק ביקש מכם אימות חתימה ולא יודעים מה זה אומר? זומנתם לתצהיר ונאמר לכם שיבוצע אימות חתימה על ידי עורך דין? לא יודעים מה ההבדל בין אימות חתימה לבין אישור נוטריוני? המשיכו לקרוא ומצאו את כל התשובות לשאלות אלו ולשאלות נוספות באשר לאימות חתימה בבית דגן.

 

אימות חתימה בית דגן – מה זה אומר?

אימות חתימה, כשמו כן הוא. הליך משפטו בו עורך דין מאמת את החתימה שלכם, כלומר מוודא כי אכן אתם אלו החותמים על המסמך וכי הבנתם מה התוכן של המסמך. אימות החתימה שלכם על ידי עורך דין תעניק גושפנקא לחתימה ותוקף משפטי מלא. חשוב להדגיש – החתימה שלכם יכולה להעניק תוקף למסמך גם ללא אימות החתימה, אך האימות מקנה תוקף משפטי עודף המקשה לערער על אמיתות החתימה.

 

הצורך באימות חתימה בית דגן

אימות חתימה בבית דגן הינו הליך נחוץ וחיוני. ראשית, ישנם מסמכים אשר תוקפם מותנה באימות חתימה. מסמכי משכנתא, תצהירים, הסכמי ממון ועוד לא יהיו קבילים ללא אימות חתימה על ידי עורך דין. גם כאשר אימות חתימה אינו בגדר חובה, הוא יכול להיות רצוי ומומלץ. אימות החתימה בבית דגן יקשה מאוד לערער על אמיתות החתימה שלכם, על כשירותכם בזמן החתימה ועל יכולתכם לחתום על המסמך.

יהיה קשה מאוד, למשל, לפסול צוואה שאומתה על ידי עורך דין. זאת, בניגוד לצוואה שנערכה שלא בנוכחות עו"ד וללא אימות חתימה על ידו, שם ערעור על הצוואה אינו עניין מורכב במיוחד.

 

בין אימות חתימה לאישור נוטריוני

חשוב להבהיר כי אישור נוטריוני הוא סוג אחד של אימות חתימה. לעיתים, אימות החתימה הנדרש הוא אימות חתימה בפני נוטריון, הנחשב לרשות משפטית מוסמכת. אימות חתימה בפני עורך דין שאינו נוטריון, לא יספיק. במקרים אחרים, אין צורך באימות חתימה בפני נוטריון דווקא וניתן יהיה לאמת את חתימתכם בפני כל עורך דין.

 

אימות מסמכי משכנתא בית דגן

הבנק, כמו גם החברה המשכנת, דורש מרוכשי דירות לחתום על מסמכי המשכנתא בפני נוטריון. אימות החתימה בפני הנוטריון מעניק למסמכים את התוקף הדרוש ומקנה לבנק את השעבוד על הנכס שלכם, בו הוא מעוניין. בהיעדר אימות חתימה בבית דגן, לא תוכלו לקבל משכנתא עבור נכס במועצה.

 

אימות חתימת תצהיר בבית דגן

תצהיר הינו עדות כתובה המוגשת כראיה לבית משפט. כדי שלמסמך המתעד את התצהיר יהיה תוקף משפטי כשל עדות, על התצהיר לעבור אימות חתימה בפני עורך דין. ערכו אימות חתימה בבית דגן לתצהיר והגישו אותו כראיה בהליכים משפטיים.

 

אימות חתימה להסכם ממון

סעיף 2 לחוק יחסי ממון קובע כי להסכם ממון לא יוקנה תוקף משפטי מחייב, בהיעדר אימות חתימה. לפני חתונתם, יגיעו בני הזוג אל הנוטריון והוא יאמת את חתימתם. אימות חתימה בבית דגן על ידי נוטריון, יקנה להסכם הממון את התוקף המשפטי הדרוש. אך אם מדובר בהסכם לחיים משותפים – ניתן להסתפק באימות חתימה על ידי עורך דין במקום נוטריון.

 

אימות חתימה לצוואה בבית דגן

במסגרת עריכת צוואה, אימות חתימה אינו בגדר חובה. עם זאת, אימות חתימה במקרים אלו מומלץ מאוד, שכן יהיה קשה לערער על תוקפה של צוואה שתעבור הליך אימות חתימה. אימות חתימה זה יכול להיערך בפני עורך דין מקרקעין, עורך דין לדיני משפחה או כל עו"ד מוסמך אחר. אימות החתימה יכול להיערך אף בפני נוטריון, אז הצוואה תיחשב לצוואה בפני רשות ותיערך בהתאם.

 

אימות חתימה בבית דגן  – מחיר

עלות אימות החתימה בבית דגן משתנה בהתאם לנסיבות המקרה. אימות חתימה פשוט במיוחד יכול לעלות 100 שקלים ואף פחות מכך. מנגד, אימות חתימה מורכב הכולל עריכת מסמכים על ידי עורך הדין וכדומה יעלה מאות ואף אלפי שקלים. ככל שמדובר באישור נוטריוני, מחירי אימות החתימה קבועים בחוק וייגבו בהתאם.

 

אימות חתימה בבית דגן במשרד עו"ד אושר אלקיים

זקוקים לאימות חתימה? מתלבטים אם אימות חתימה יסייע לכם? פנו אלינו במשרד עו"ד אושר אלקיים. עו"ד אושר אלקיים הינו משפטן וכלכלן בעל ניסיון עשיר והבנה ענפה במערכת המשפט. עו"ד אלקיים ייעץ לכם האם אימות חתימה אכן קריטי עבורכם ויאמת את חתימתכם במקרה הצורך. צרו קשר – ולא תתחרטו.

אימות חתימה בית דגן
אימות חתימה בית דגן
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא אימות חתימה בית דגן

המחיר עבור שירות של אימות חתימה או אימות מסמך בבית דגן מתחיל מעשרות שקלים בודדים לאימות פשוט, ועד מאות שקלים לאימות מסמך הנדרש במסגרת הליך משפטי או ניסוחו על ידי עורך הדין.

אימות חתימה על מסמך בבית דגן יכול להיות מסיבה שמדובר בחובה על פי דין או דרישה (חתימה על מסמכי משכנתא, תצהירים לבתי משפט וכיוצ"ב), או כי הצדדים בוחרים להשתמש באימות חתימה לצורכיהם.

משרדנו משמש מאות מתושבי בית דגן לאימות חתימה. בכל נושא הקשור בכך, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לסייע בזמינות מיידית ומחירים הוגנים!

כל אדם חייב לנסח צוואה בימי חייו. לשם כך, עליכם למצוא עורך דין שיסייע בהליך זה. משרדנו ליווה מאות אנשים בניסוח צוואה בראשון לציון – וישמח להעניק לכם שירות משפטי מעולה במחירים הוגנים.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין