עורך דין נדל"ן נס ציונה

מחפשים עורך דין נדל"ן בנס ציונה? אתם כנראה לא לבד. תחום המקרקעין הפך לאחד התחומים הפעילים ביותר בעולם עריכת הדין. בין אם מדובר בעריכת הסכמים, ייעוץ בהתנהלות עסקית, ובין אם מדובר בייצוג בבתי משפט בתיקי מקרקעין.

כשם שתחום הנדל"ן מצוי במגמת עלייה חדה בשנים האחרונות, כך גם תחום העיסוק המשפטי בדיני המקרקעין חווה עלייה בפופולריות.

בחירת עורך דין לסיוע משפטי בעניינו של נכס מקרקעין היא בחירה חשובה. כאשר על כף המאזניים מצויים סכומים גבוהים – וזה אכן המצב כאשר מדובר בנכסי נדל"ן – הטעות הכי קטנה עלולה להסתיים בתוצאות קשות במיוחד עבור הלקוח.

כך, חוסר היכרות של עורך הדין עם הידע הרלוונטי בענייני מיסוי מקרקעין עלול במקרים מסוימים להוביל להפסד של סכומים עצומים, כמו למשל במקרה של הסכם מתנה בין בני משפחה, לגביו החוק מעניק הטבות מס משמעותיות.

עורך דין שלא מכיר את כל המקורות הרלוונטיים, עלול לפגוע באינטרס של הלקוח שלו. ככה פשוט.

אושר אלקיים משרד עורכי דין, עורך דין נדל"ן בנס ציונה, הוא הכתובת שלכם לסיוע משפטי בענייני נדל"ן. עורך דין אלקיים מעניק שירות משפטי במגוון רחב של סוגיות מתחום דיני המקרקעין, וביניהן: רכישת דירה, מכירת דירה, קבוצות רכישה, מיסוי מקרקעין, הסכם שכירות, תמ"א 38, פינוי בינוי, דיני תיווך, ועוד.

בנוסף, אנו דוגלים בלהעניק ללקוחותינו ידע משפטי רחב ככל הניתן, ועל כן אנו מעלים לאתר שלנו מאמרים חדשים בנושאים המשפטיים העדכניים והחמים ביותר בשוק הנדל"ן בכלל, ובנס ציונה בפרט.

עורך דין לענייני נדל"ן בנס ציונה – ניואנסים משפטיים והכסף שלכם

שימו לב, בין המשפט להתנהלות הנדל"נית מתקיים ממשק מתמיד והשפעה הדדית. טעות בהתנהלות העסקית דורשת התייחסות משפטית, וההתייחסות המשפטית משפיעה באופן ישיר על ההתנהלות העסקית.

הסיבה לכך היא פשוטה – איפה שיש כסף, יש אינטרסים, ואיפה שיש אינטרסים – יש סעד משפטי. ניתן לנסח זאת כך, בפרפרזה על האמרה הידועה: מרבה נכסים מרבה דאגה משפטית.

נמחיש את הדברים עם כמה דוגמאות:

בזמן האחרון אנחנו עדים לתופעה חדשה, של התייקרות מחירי דירות במהלך משא ומתן. כלומר, דירה מוצעת למכירה, מתעניין פונה אל מוכר הדירה, השניים מתחילים במשא ומתן, לעיתים אף מגיעים לשלבים מתקדמים (עד כדי העברת טיוטות), ואז – המוכר נסוג מהמחיר ההתחלתי ומחליט להעלות את המחיר.

מה הדין? האם המוכר רשאי לעשות כן? באילו מצבים? מתי ההסכמה של הצדדים מחייבת אותם? מדובר בשאלות בסיסיות בדיני חוזים, וקריטיות לעסקי הנדל"ן. במקרה כזה, עורך דין טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסקה מוגמרת לפי המחיר ההתחלתי, לבין ביטול המשא ומתן, על כל ההשלכות הכרוכות בתרחישים אלה. 

דוגמה נוספת. אתם מעוניינים לרכוש דירה. בשעה טובה איתרתם נכס שמוצא חן בעיניכם, אתם מקדמים את העסקה בסיועו של עורך דין, ואפילו מגיעים לחתימת חוזה.

או אז, לעיתים אפילו לאחר פרק זמן משמעותי ממועד החתימה, אתם מגלים שעל הנכס רובץ חוב היטל השבחה על הנכס (סכום שיכול להגיע למאות אלפי שקלים עד מיליונים). 

בפסיקת בית המשפט העליון מהעת האחרונה, הובהר לא אחת כי על הקונה להיזהר ולברר את מצב הנכס, טרם החתימה, ויש לכך השלכות בשאלת הסעד שינתן – אם בכלל – לקונה. מי אחראי לבירור המצב של הנכס במהלך עסקת מקרקעין? עורך הדין המטפל בעסקה מטעמכם. 

אושר אלקיים, עורך דין נדל"ן נס ציונה – הבחירה הבטוחה

בשורה התחתונה: השקעה בשירות המשפטי לטיפול בענייני נדל"ן היא השקעה קריטית, ומצריכה בחירה בטוחה ומחושבת.

משרדו של עורך דין אושר אלקיים מתמחה בענייני נדל"ן בנס ציונה, וידאג לביטוח המקסימלי של האינטרסים שלכם, במקצועיות בלתי מתפשרת. פנו כעת לפגישת ייעוץ ראשונית.

עורך דין נדל״ן נס ציונה
לשיתוף המאמר לחצו:

שאלות ותשובות בנושא עורך דין נדל"ן נס ציונה

  • תקדישו כמה דקות לעיון בקורות החיים מקצועיים של עורך הדין
  • חפשו משרד בוטיק שמתמחה בנושא נדל"ן

ישנן סוגיות רבות בענייני מקרקעיןהמצריכות את שירותיו של עורך דין מומחה לענייני נדל"ןחוזה שכירותהשקעות נדל"ןהתחדשות עירוניתעריכת חוזים ומסמכים הקשורים בעסקאות מקרקעיןקבוצת רכישהרכישת דירת נופשהתנהלות מול לשכת רישום מקרקעיןועוד.

אם אתם הגעתם עד כאן עצרו!

משרדנו בעל ניסיון משפטי נרחב בתחום בו עוסק מאמר זה, וליווה אלפי לקוחות מרוצים בטיפול משפטי החל משלב הייעוץ והתכנון המשפטי, ניהול משא ומתן, ומתן מענה משפטי מלא אל מול צדדים שלישיים, עד להשגת התוצאה הנדרשת על ידי הלקוח. משרדנו רקורד מוכח וניסיון מקיף, ונשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לכם בזמינות מיידית ומחירים הוגנים

תוכן עניינים

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות מידע ראשוני ובסיסי בלבד, והוא לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטי או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי המשרד. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים להיוועץ עם עו"ד בטרם נקיטת כל פעולה. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

אושר אלקיים משרד עורכי דין
עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים

עורך דין (כלכלן) אושר אלקיים בעל ניסיון ייחודי והתמחות בייצוג וליווי משפטי של אנשים פרטיים בעסקאות לרכישת ומכירת דירות מגורים, משרדים, קבוצות רכישה ורכישות מסחריות, החל משלב בדיקת הנאותות והמשא-ומתן ובדירות מקדמיות, עובר לשלב עריכת ההסכם לרכישה/מכירה, וכלה בשלב ההקמה והרישום, תוך מתן ייעוץ והכוונה בתחום המימון, סוגיות המיסוי, סוגיות תאגידיות וייצוג מול הרשויות השונות, וזאת עד לסיום העסקה ברישום ולשביעות רצון הלקוח.
עו"ד אלקיים הינו מרצה מבוקש למקרקעין ונדל"ן ומרצה ומתרגל באופן שוטף בקורסים אקדמיים ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל", בפורומים, בכנסים ואירועים שונים, מלווה משלחות אקדמיות בתחומי המשפט והכלכלה, וחבר בלשכת עורכי הדין. לאושר אלקיים תואר כפול במשפטים (LL.B) וכלכלה (B.A) בהצטיינות יתרה.

ייעוץ ראשוני עם עורך דין מקצועי
חייג עכשיו!
יוסי צברי
יוסי צברי
2022-05-05
אושר מקצועי מרגיע, אדיב, סבלני ,זמין בכול שעות היממה ,מכירת דירה זה לא תהליך קל ומאוד מלחיץ הרגשתי שאני בידיים שדואגות לי ולאינטרסים שלי ממליץ כבר לכולם.
amirsinay
amirsinay
2022-05-03
מקצוען אמיתי ליווה אותי בתור משקיע בכל הנוגע לבדיקות רקע לדיירים משא ומתן עם הדיירים ובנוסף תפר חוזה בדיוק לפי צרכי ועוד הרבה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם, כיף לדעת שאתה מוגן מכל הכיוונים ואפשר להיות בראש שקט!
אתי צברי
אתי צברי
2022-04-12
תודה רבה לעורך דין אושר אלקיים על הטיפול והליווי במיכרת הדירה, על ההשקעה והשרות מעל ומעבר למצופה וסגירת העסקה במהירות ומקצועית. אין עלייך ונתראה בעסקה הבאה
אלברט אברמוב
אלברט אברמוב
2022-03-18
ממליץ בחום על אושר העורך דין ליווה אותי במקצועיות ובנועם ברכישת הדירה
Gal Yazdi גל יזדי
Gal Yazdi גל יזדי
2022-03-18
אושר ליווה אותנו בתהליך של קניית הדירה הראשונה שלנו. לא היה לנו ידע רב בנושא לפני כן, ואושר היה נעים, סבלני ומקצועי מאוד והסביר שלב אחרי שלב מה הולך לקרות עד סוף התהליך. ממליצים בחום!
Danielle Weizman
Danielle Weizman
2022-03-08
Couldn’t ask for any better advice than Osher. Very experienced, explains everything from top to bottom and guides you through step by step. I highly recommend!! 🤩🤩🤩
יובל זינר
יובל זינר
2022-02-25
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי בתהליך של קבלת זכאות ורכישת דירה במחיר למשתכן - הסביר כל שלב בצורה מקצועית מאוד וסייע בכל שאלה גם לאחר הפגישה! ממליץ בחום!
אורן נזרי
אורן נזרי
2022-02-15
עו"ד אושר אלקיים ליווה אותי ברכישת דירה להשקעה בקריית גת. הוא היה זמין לכל השאלות שיש לי בכל שעה, ונתן לי ראש שקט לאורך כל הדרך - במשא ומתן הוא הסביר הכל עד לפרטים הקטנים ביותר, את המשכנתא הוא תיקתק והוא אפילו דואג לי להסכם שכירות ובדיקת השוכרים בדירה. גם המחיר היה מעולה ביחס לשירות! ממליץ לכל מי שחושב לקנות או למכור דירה לשכור את שירותיו!!!!
מאמרים נוספים באותו נושא
מדריכים | מאמרים | מידע שימושי
ייעוץ מעורך דין ללא התחייבות
מדריכים נוספים
אושר אלקיים משרד עורכי דין